Oferty pracy

Szukasz ciekawej pracy gdzie każdy projekt jest inny? Chciałbyś cały czas rozwijać swoje kompetencje i mieć kontakt z nowymi technologiami? Fascynuje Ciebie świat maszyn i przemysłu?

Jesteśmy firmą, gdzie nie ma powtarzalności. Wykonujemy projekty maszyn specjalnych, na indywidualne zapotrzebowanie. Wykonujemy także modernizacje maszyn, integracje systemów, stanowiska zrobotyzowane, aplikacje wizji maszynowej, a także całe spektrum działań związane z bezpieczeństwem maszyn.

Pracujemy w zgranym zespole, gdzie każdy zna swoją rolę, a nasze kompetencje wzajemnie się uzupełniają. Projekty realizujemy lokalnie, dla partnerów działających globalnie.

Brzmi interesująco? Zapraszamy do aplikowania na następujące stanowiska:

Stanowisko Lokalizacja Dział
Business Development Manager Poznań Administracja
Specjalista ds. automatyki i bezpieczeństwa maszyn Poznań Konstrukcyjny / Wsparcie techniczne

W CUBE SYSTEMS relacje między pracownikami budujemy na zasadach partnerskich. Współpracownicy są naszym najcenniejszym dobrem i zawsze jesteśmy otwarci na ludzi utalentowanych w różnych specjalistycznych dziedzinach. Traktujemy naszą pracę bardzo poważnie - i traktujemy ją osobiście. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi pracownicy decydują o naszym sukcesie. Jeżeli jesteś uczciwy, rzetelny, nie boisz się nowych wyzwań i zależy Ci na stabilnej pracy w firmie działającej na międzynarodowych rynkach prosimy o przesłanie swojego CV na adres:

Lub pocztą tradycyjną na adres:
CUBE SYSTEMS Sp. z o.o.
Dział Kadr
ul. Św. Michała 58
61-005 Poznań

W treści aplikacji o pracę prosimy o przesłanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).