O nas

Prowadzimy działalność w zakresie automatyzacji produkcji. Budujemy maszyny na zamówienie, dokonujemy modernizacji oraz robotyzujemy procesy przemysłowe. Nasze realizacje wykonujemy zgodnie z koncepcją „Przemysłu 4.0”. Specjalizujemy się w zagadnieniach bezpieczeństw maszyn. Należymy do grona liderów pod względem jakości świadczonych usług.

Jesteśmy promotorem idei nowoczesnych rozwiązań w przemyśle. Rozumiemy, że wzrost produktywności oraz jej efektywność zależą przede wszystkim od stopnia innowacyjności produkcji. Poprzez indywidualne podejście do każdego klienta, a także nieszablonowe rozwiązania, dostarczamy naszym kontrahentom produkty i usługi dopasowane do ich potrzeb.

Naszym atutem jest możliwość korzystania z doświadczeń partnerów biznesowych o zasięgu globalnym. Posiadamy duże doświadczenie techniczne związane z większością branż przemysłowych, co pozwala na realizację złożonych projektów.

Dokładamy wszelkich starań, aby postrzegano nas jako partnera godnego zaufania, wykonującego swoją pracę starannie i odpowiedzialnie. Otwartość, zaufanie i gotowość do współpracy to główne wyznaczniki kultury organizacyjnej firmy CUBE SYSTEMS Sp. z o.o.

Misja

W innowacjach wywoływanych przez przedsiębiorców upatrujemy motoru napędowego gospodarki. Tak jak w przyrodzie, tylko ewoluujące w odpowiednim czasie i w odpowiedni sposób przedsiębiorstwa mają szansę przetrwać.

Automatyka przemysłowa i robotyka wymuszają innowacyjność. Innowacyjność to tworzenie nowych produktów oraz usług, które zapewniają przedsiębiorstwom większy zwrot i zyski z inwestycji, a za tym większą konkurencyjność. Innowacje to także działania, które zwiększają dobrobyt społeczny oraz stymulują rozwój społeczeństwa.

Nasz zespół tworzą wyspecjalizowani inżynierowie i technicy posiadający wysoki poziom wiedzy z zakresu automatyki i robotyki. Posiadamy bogate doświadczenie zdobyte w różnych gałęziach przemysłu. W swoich działaniach postępujemy zawsze zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, restrykcyjnymi dyrektywami europejskimi, a także obowiązującymi u klienta normami oraz procedurami.

Nasi partnerzy