O nas

Historia firmy sięga roku 2014. Prowadzimy działalność w zakresie projektowania i budowy maszyn oraz stanowisk produkcyjnych, ich modernizacji, dostosowań oraz napraw. Nasze aplikacje realizujemy zgodnie z koncepcją „Smart Factory”. Specjalizujemy się także w zagadnieniach związanych z bezpieczeństwem maszyn, propagując tym samym uczciwą konkurencję oraz dbałość o wypełnianie przepisów związanych w wprowadzaniem nowych maszyn do użytku oraz ich późniejszym odpowiednim użytkowaniem. Należymy do grona liderów w wyżej wymienionych obszarach pod względem jakości świadczonych usług. Działamy na terenie całego kraju oraz na terenach Unii Europejskiej.

Jesteśmy promotorem idei nowoczesnych rozwiązań w przemyśle. Istotą działalności naszej firmy jest chęć wyjścia naprzeciw potrzebom Innowacyjnej Gospodarki. W naszej firmie rozumiemy, że wzrost produktywności oraz jej efektywność zależą przede wszystkim od stopnia innowacyjności przedsiębiorstwa. Uważamy, że w nowoczesnej gospodarce potrzeba nowoczesnych rozwiązań. Działamy w obszarach przemysłu, medycyny oraz sztuki. Poprzez indywidualne podejście do każdego klienta, a także nieszablonowe rozwiązania, dostarczamy naszym kontrahentom produkty i usługi dopasowane do ich potrzeb wykorzystując przy tym najnowsze rozwiązania technologiczne.

Naszym atutem jest możliwość korzystania z doświadczeń dużych partnerów biznesowych o zasięgu globalny. Jesteśmy na rynku polskim liderem w zakresie realizacji koncepcji „Smart Factory”. Posiadamy duże doświadczenie techniczne związane z większością branż przemysłowych, co pozwala na realizację złożonych projektów.

Łącząc w sobie ciekawość zagadnień związanych z inżynierią komputerową, automatyką przemysłową, oraz nowoczesnymi technologiami, a także wieloletnim doświadczeniem, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów z przekonaniem, iż nasze usługi są na najwyższym poziomie.
W każdej gospodarce nieodzownym warunkiem wzrostu jest nowoczesny przemysł. Nasza firma od wielu lat aktywnie wspiera rozwój swoich klientów dostarczając najwyższej jakości produkty oraz usługi.

Firma CUBE SYSTEMS Sp. z o.o. jest solidnym, profesjonalnym i godnym zaufania partnerem. Dobrą opinię zawdzięczamy determinacji w realizowaniu stawianych przed nami zadań oraz przywiązaniu do wysokiej jakości świadczonych usług i wysokich standardów bezpieczeństwa i higieny pracy. Jesteśmy aktywnym członkiem Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handowej, największej w Europie organizacji zrzeszającej przedsiębiorców.

Dokładamy wszelkich starań, aby postrzegano nas jako partnera godnego zaufania, wykonującego swoją pracę starannie i odpowiedzialnie. Naszych klientów i partnerów zawsze darzymy szacunkiem. Otwartość, zaufanie i gotowość do współpracy to główne wyznaczniki kultury organizacyjnej firmy CUBE SYSTEMS.

Nasi partnerzy