Doradca techniczno-handlowy

6 000 - 10 000 zł brutto + system premiowy

  • Udostępnij:

Poznań, POLAND

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/reg), starszy specjalista (senior)

Praca mobilna

Opis stanowiska

Do naszego zespołu profesjonalistów poszukujemy osoby chcącej zaangażować się w projekty związane z kompleksowym wparciem naszych partnerów. CUBE SYSTEMS wykonuje projekty związane z kompleksową obsługa przemysłu. Nasze kompetencje zyskały uznanie wielu rozpoznawalnych firm produkcyjnych, dla których zrealizowaliśmy setki projektów. Dbamy o naszą renomę oraz markę. Dlatego też szukamy osoby, która doskonale odnajduje się w procesach budowania relacji wymagających najwyższej jakości, zaangażowania oraz inicjatywy.

Tworzymy zgrany zespół wzajemnie siebie wspierający. W trudnych sytuacjach będziesz mógł(-a) na nas liczyć.

Głównymi obowiązkami na tym stanowisku będą:
  • Aktywne pozyskiwanie i budowanie trwałych relacji biznesowych z nowymi klientami (głównie Wielkopolska)
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami firmy
  • Udzielanie pomocy technicznej klientom i doradztwo w zakresie produktów i usług
  • Przeprowadzanie analiz rynku i konkurencji w celu określenia działań sprzedażowych
  • Kategoryzowanie zapytań ofertowych
  • Sporządzanie ofert
  • Udział w wydarzeniach branżowych
Od kandydatów oczekujemy:
  • Warunek konieczny - ogólna znajomość zagadnień branży automatyki przemysłowej i budowy maszyn
  • Minimum 3 letnie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność budowy oraz prowadzenia bazy CRM
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożlwiającym swobodną komunikację - realizujemy projekty dla klientów zagranicznych
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielności i dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność podejmowania decyzji i ustalania priorytetów
  • Chęć zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji
  • Znajomość narzędzi marketingowych związanych z social media będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B
Zapewniamy:
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Wynagrodzenie odpowiednie do powierzonych zadań i stopnia zaangażowania
  • Premie za zrealizowane cele sprzedażowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • Szkolenia i działania rozwojowe zgodne z zainteresowaniami oraz bieżącymi potrzebami
  • Narzędzia do wykonywania powierzonych zadań
  • Elastyczny czas pracy
  • Swobodna atmosfera pracy
Benefity:
Praca jednozmianowa
Elastyczny czas pracy
Karta sportowa
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Telefon do użytku prywatnego
Siedziba w centrum miasta
Napoje
Kawa/herbata
Brak dress code’u
Parking dla pracowników
Bliskość komunikacji miejskiej
Spotkania integracyjne
Strefa relaksu
System premiowy
Aplikacje wysyłane elektrocznie

Chcesz wysłać aplikacje lub zadać dodatkowe pytania? Napisz do nas na adres pasja@cubesystems.pl. Daj się poznać.

W aplikacjach prosimy wpisać niniejszą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Twoja prywatność jest dla nas najważniejsza. Poszukując najzdolniejszych ludzi, zbieramy wiele informacji. Ale bez obaw. Gwarantujemy, że Twoje dane będą bezpiecznie przechowywane. Wysyłając do nas aplikacje, wyrażasz zgodę na naszą Politkę Prywatności. W każdej chwili możesz zarządać usunięcia swoich danych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wystarczy, że wyślesz swoje rządzanie zgodnie z naszą Kluzulą Informacyjną RODO.

Jak wygląda u nas proces rekrutacji?

Wysyłasz aplikacje

Prześlij do nas komplet dokumentów aplikacyjnych na dane stanowisko. Jeżeli możesz pochwalić się portfolio zrealizowanych projektów, świetnie! Jeżeli nie, to przedstaw swoje kompetencje zawodowe w inny sposób. Dokumenty wyślij przez formularz zgłoszeniowy lub na adres pasja@cubesystems.pl.

Analizujemy zgłoszenia

Zapoznamy się z Twoimi dokumentami. Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, skontaktujemy się z Tobą, aby umówić się na dłuższą rozmowę. Zaprosimy Ciebie do naszej siedziby, lub zaproponujemy spotkanie na Teamsie.
Nie odzywamy się po dłuższym czasie? Przepraszamy. Zdarza się, że jesteśmy tak pochłonięci projektami, że nie mamy do tego głowy. Możesz zadzwonić i zapytać o status Twojej aplikacji.

Spotkanie

Spotkamy się w naszej siedzibie lub na Teamsie. Zależy nam, aby poznać Ciebie jak najlepiej. Przedstawimy Tobie także naszą firmę oraz jej kulturę organizacyjną. Zapytamy o szczegóły Twojego doświadczenia oraz dalsze oczekiwania zawodowe. Porozmawiamy jaki wkład możesz wnieść do naszej organizacji, a także ustalimy warunki podjęcia współpracy.

Sprawdźmy się

Obie strony są zainteresowane współpracą? To może się sprawdźmy? Zaprosimy Cię na kilka dni do nas. Oczywiście, za wynagrodzeniem. Popracujemy wspólnie nad prostym projektem. Zobaczysz jak pracujemy, zapoznasz się z zespołem. zdecydujesz czy chcesz z nami spędzać sporą część dnia. Niczym nie ryzykujesz.

Witamy w zespole!

Jeżeli uda nam się wspólnie osiągnąć porozumienie, super! Działamy! Wprowadzimy Ciebie do zespołu. Otrzymasz odpowiednie narzędzia oraz przydzielimy pierwsze zadania. Boisz się czy podołasz? Spokojnie. Pracujemy zespołowo. Wspólnie damy radę.
Będzie nam niezmiernie miło powitać Cię w naszym teamie.

Brak odpowiedniej oferty dla Ciebie? Uważasz, że możesz się przydać w naszej organizacji?

Wyślij informacje o sobie na adres pasja@cubesystems.pl.
Nie zwlekaj. Być może czekamy właśnie na Ciebie!