Oferty pracy

CUBE SYSTEMS z siedzibą w Poznaniu, zajmuje się szeroko rozumianą automatyką przemysłową. Budujemy maszyny, wykonujemy modernizacje procesów technologicznych, a także zajmujemy się integracją i programowaniem robotów przemysłowych. Realizujemy zadania związane z podnoszeniem efektywności produkcji przez realizacje aplikacji systemów wizji maszynowej. Posiadamy duże doświadczenie w zagadnieniach związanych z bezpieczeństwem maszyn.
Otwartość, zaufanie i gotowość do współpracy to główne wyznaczniki kultury organizacyjnej naszej firmy.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

W CUBE SYSTEMS relacje między pracownikami budujemy na zasadach partnerskich. Współpracownicy są naszym najcenniejszym dobrem i zawsze jesteśmy otwarci na ludzi utalentowanych w różnych specjalistycznych dziedzinach. Traktujemy naszą pracę bardzo poważnie - i traktujemy ją osobiście. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi pracownicy decydują o naszym sukcesie. Jeżeli jesteś uczciwy, rzetelny, nie boisz się nowych wyzwań i zależy Ci na stabilnej pracy w firmie działającej na międzynarodowych rynkach prosimy o przesłanie swojego CV na adres:

pasja@cubesystems.pl

Lub pocztą tradycyjną na adres:
CUBE SYSTEMS Sp. z o.o.
Dział Kadr
ul. Św. Michała 58
61-005 Poznań
POLAND

W treści aplikacji o pracę prosimy o przesłanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).