Usuwamy bariery finansoweWsparcie inwestycji

W naszych działaniach zawsze skupiamy się na przedstawieniu Klientom rozwiązań pozwalających na budowanie procesów zwiększających konkurencyjności oraz rozwój.

W tym duchu CUBE SYSTEMS podjęło inicjatywę ułatwienia podjęcia decyzji inwestycyjnych. Ponieważ inwestycje w rozwój parku maszynowego oraz nowe technologie są kosztowne, wraz z naszym partnerem finansowym udzielamy wsparcia inwestycyjnego.

Dzięki wsparciu De Lage Landen Leasing Polska S.A., oferujemy możliwość realizacji inwestycji zwiększających produktywność, jakość oraz rentowność bez ponoszenia znacznych nakładów finansowych.

Oferta polega na udzieleniu leasingu na zakup, najmu, lub dzierżawy nowej maszyny, aplikacji systemu wizyjnego, czy stanowiska z robotem. W ramach oferty otrzymują Państwo wsparcie na etapie wykonawczym, zgodnie z wcześniej ustalonymi warunkami.

Dzięki realizacja projektów inwestycyjnych z w oparciu o finansowanie zewnętrzne, nie muszą Państwo zamrażać środków niezbędnych do wykonania projektu. Finansowanie pomaga w łatwy oraz bezpieczny sposób przyspieszyć automatyzację Państwa zakładów. Tym samym, unika się zagrożenia utraty płynności finansowej. Koszt inwestycji rozkłada się w czasie, a finansowanie może być realizowane z działalności wykorzystującej wdrożoną technologię.

Elastyczne finansowanie dla Przemysłu 4.0. Zapraszamy do kontaktu.

Cechy modelu wsparcia inwestycji:

  • Leasing, najem lub dzierżawa - w zależności od specyfikacji inwestycji
  • Oprocentowanie już od 0% na okres 6 miesięcy!
  • Bezpieczeństwo inwestycji
  • Pomoc w kwestiach formalnych
  • Szybka decyzja odnośnie możliwości finansowania
  • Elastyczność finansowania
  • Krótki ROI od uruchomienia projektu


De Lage Landen Leasing Polska S.A.