Finansowanie 4.0Finansowanie inwestycji

W naszych działaniach zawsze skupiamy się na przedstawieniu Klientom rozwiązań pozwalających na budowanie procesów zwiększających konkurencyjności oraz rozwój.

Ponieważ projekty związane z rozwojem parku maszynowego czy z nowymi technologiami są kosztowne, podjęliśmy inicjatywę dotyczącą propozycji wsparcia działań inwestycyjnych.

Dzięki wsparciu De Lage Landen Leasing Polska S.A., oferujemy możliwość realizacji inwestycji z wykorzystaniem takich narzędzi finansowych jak leasing operacyjny, finansowy, pożyczkę lub wynajem długoterminowy.

Oferta polega na udzieleniu finansowania nowej maszyny, aplikacji systemu wizyjnego, czy stanowiska z robotem. W ramach oferty otrzymują Państwo wsparcie na etapie wykonawczym, zgodniez wcześniej ustalonymi warunkami.

Oferta finansowania pomaga w łatwy oraz bezpieczny sposób przyspieszyć automatyzację zakładów, bez konieczności ponoszenia jednorazowych dużych nakładów finansowych. Zyskują Państwo ciągły dostęp do najnowszych technologii bez konieczności ich posiadania, płacąc jedynie stałą kwotę miesięczną za użytkowanie danego rozwiązania. Koszt użytkowania zostaje sfinansowany z bieżącej działalności, wykorzystującej wdrożoną technologię.

Elastyczne Finansowanie 4.0 dla Przemysłu 4.0.

Cechy modelu Finansowanie 4.0:

  • Leasing operacyjny, finansowy, najem długoterminowy lub pożyczka
  • Finansowanie od 100% wartości inwestycji
  • Oprocentowanie już od 0% na okres 6 miesięcy!
  • Bezpieczeństwo inwestycji
  • Pomoc w kwestiach formalnych
  • Szybka decyzja odnośnie możliwości finansowania
  • Elastyczność finansowania
  • Krótki ROI


De Lage Landen Leasing Polska S.A.

DLL to globalny partner w zakresie rozwiązań finansowych z ponad 30 miliardami euro w zarządzanym portfolio. Założona w 1969 roku firma DLL z siedzibą w Eindhoven w Holandii dostarcza rozwiązania finansowe oparte na aktywach w branży rolnictwa, służby zdrowia, budownictwa, transportu ciężkiego, przemysłu, technologii biurowych. DLL współpracuje z producentami sprzętu, sprzedawcami i dystrybutorami w ponad 30 krajach, wspierając ich kanały dystrybucji i rozwój działalności. Celem DLL jest rozwój biznesu klientów. DLL dostarcza zrównoważone i skuteczne rozwiązania służące wprowadzaniu aktywów na rynek przez cały cykl ich życia (finansowanie komercyjne, finansowanie detaliczne oraz finansowanie używanego sprzętu). DLL jest spółką zależną w pełni kontrolowaną przez Rabobank Group. Więcej informacji o DLL na stronie: www.dllgroup.com.