Kompleksowe wsparcie Przemysłu 4.0

Działalność CUBE SYSTEMS koncentruje się na opracowywaniu rozwiązań wspierających zakłady przemysłowe. Podstawowym obszarem naszych zainteresowań jest projektowanie i budowa maszyn oraz budowa stanowisk montażowych. Ponadto zajmujemy się modernizacją już istniejących maszyn i linii produkcyjnych. Wprowadzamy nowoczesne rozwiązania automatyki przemysłowej do istniejących procesów. Zapewniamy kompleksowy charakter usług - od opracowania koncepcji, wykonastwo, oddanie do użytku oraz posprzedażowe utrzymanie ruchu.

Nie zamykamy się w granicach konwencjonalnych rozwiązań i chętnie stawiamy na nowatorskie koncepcje. W naszych projektach stawiamy na efektywne rozwiązania techniczne. Na bieżąco śledzimy pojawiające się idee oraz nowe rozwiązania techniczne. Stawiamy w naszych projektach na rozwiązania zgodne z koncepcją "Przemysłu 4.0".

Nasz zespół tworzą profesjonaliści. Posiadamy doświadczenie w wielu branżach. Dzięki temu, możemy transferować efektywne rozwiązania techniczne do realizacji danego projektu. Projekty realizujemy w oparciu o analizę makro, czyli optymalizację rozwiązania z uwzględnieniem wartości projektu, cyklu życia oraz użyteczności.

Innowacyjne rozwiązania dla ewoluującej gospodarki.