Automatyka przemysłowa

Działalność naszej firmy koncentruje się na opracowywaniu rozwiązań wspierających przedsiębiorców. Podstawowym obszarem jest projektowanie i budowa maszyn oraz budowa stanowisk produkcyjnych. Ponadto zajmujemy się modernizacją już istniejących linii produkcyjnych, wprowadzając nowoczesne rozwiązania automatyki przemysłowej. Pragnąc zapewnić kompleksowy charakter naszej ofercie uruchomiliśmy także serwis maszyn – nie tylko tych przez nas wyprodukowanych.

Nie zamykamy się w granicach konwencjonalnych rozwiązań i chętnie stawiamy na nowatorskie koncepcje, ponieważ myślimy o unowocześnianiu polskiego przemysłu. Wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania w budowaniu maszyn i stanowisk produkcyjnych. Z ogromnym zainteresowaniem śledzimy pojawiające się koncepcje w zakresie automatyki przemysłowej, inżynierii komputerowej oraz nowych technologii i chętnie wdrażamy je do naszej pracy nie tylko przy budowie stanowisk produkcyjnych i maszyn. Pragniemy otworzyć polski przemysł na innowacyjność, oferując rozwiązania z zakresu robotyki, automatycznej inspekcji produktów, jak też badań i rozwoju. Gwarantujemy przy tym rzetelne wsparcie techniczne.

Możemy pomóc Ci w unowocześnieniu Twojego przedsiębiorstwa. Zadzwoń, napisz lub przyjdź – porozmawiamy i wspólnie opracowujemy najlepszy plan działania.

Budowa maszyn i stanowisk

W naszej codziennej pracy opieramy się chętnie na innowacyjnych rozwiązaniach technicznych. Dzięki temu budowa maszyn i stanowisk produkcyjnych nie tylko spełnia wymagane normy, ale też wprowadza do przedsiębiorstwa nowatorskie osiągnięcia techniki.

Modernizacje i dostosowanie maszyn

Podejmujemy się modernizacji linii produkcyjnych oraz zajmujemy się dostosowywaniem maszyn do bieżących potrzeb i przy wykorzystaniu współczesnych technologii. Przeprowadzamy w związku z tym wymiany wielu elementów i układów bazując na wcześniej przeprowadzonym audycie.

Montaż szaf oraz rozdzielni

Wykonujemy prace związanie z prefabrykacją szaf sterowniczych i rozdzielnic mocy. Tworzymy rozwiązania odpowiadające w pełni potrzebom danego przedsiębiorstwa, poświęcając uwagę jak najbardziej optymalnym parametrom technicznym. Mamy przy tym na uwadze obowiązujące Dyrektywy.

Serwis maszyn i instalacji przemysłowych

Zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne przy przywracaniu pełnej sprawności linii technologicznych. Prowadzimy serwis maszyn oraz instalacji przemysłowych – także tych wyposażonych w nowoczesne technologie. Wykazujemy gotowość 24/7!

Transport maszyn

Pomagamy w relokacji zaplecza technologicznego. Oferujemy bowiem transport maszyn, zapewniając przy tym pomoc w rozbiórce oraz montażu poszczególny elementów urządzeń oraz całych instalacji. Dopełnieniem oferty jest proponowany przez nas remont sprzętu.